
Noen klubber har sendt datapakker og får ikke hentet returpakker.
Løsningen på det er å sende den siste datapakken på nytt til NBF. Det gjøres under "NBF Datautveksling", arkfanen "Historikk" og "Gjenta siste forsendelse". Enten har vi ikke mottatt den aktuelle datapakken, og importerer/eksporterer på vanlig måte. Eller så er det noe feil med returpakken som ligger for nedlasting, og vi legger den ut på nytt.
Hos mange klubber fungerer ikke alle lenkene til "privatprotokoll". Med det mener jeg at hvis man går inn på ei resultatliste, er det lenker fra navnene på spillerne til en oversikt over alle scorene til paret på kvelden. Der disse lenkene ikke fungerer, må man gå inn i hver enkelt turnering og publisere turneringene på nytt. Vi anbefaler uansett at man alltid publiserer turneringer til hjemmesidene inne i turneringsmodulen.
Alle lenker av typen http://bridge.no/xxxx/....... på forsiden eller andre sider må endres til http://xxxx/bridge.no/......., hvor xxxx er klubbnummeret (3-4 sifre).