Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Mandag 9. oktober (kortfil inneholder bare 24 spill)
- Tirsdag 14. november (kortfil inneholder bare 24 spill)
- Tirsdag 18. januar (ikke bekreftet - foreløpig ingen kortfil)

MP-treff:
- Mandag - torsdag 4. - 7. desember
  I MP-treffet skal det spilles 27 spill og det koster kr 60 per spiller. 

Brukerveileding påmelding

tirsdag 24.10

Berkåk BK
Birkeland BK
Bjugn BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Eidskog BK
Engerdal BK
Evje BK
Farsund BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Høybråten BK
Klepp BK
Kolbotn BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Myre BK
Måløy BK
Namsos BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Sandefjord BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Ulstein BK
Øyestad BK
Årdal BK

mandag 30.10

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Norrøna
BK Tempo
Garder BK
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Skien BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Ulstein BK
Vestvågøy BK

torsdag 2.11

BK Augvald
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Målselv BK
Nærbø BK
Pass BK
Ringebu/Fåvang BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søgne BK
Søvik BK
Trondhjems BK
Vartdal BK
Vestnes BK

onsdag 8.11

Austevoll BK
Bertnes BK
Brandbu BK
DNB BK
Grimstad BK
Hamar BK
Kristiansands BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Rena BK
Skånland BK
Søm BK

tirsdag 14.11

Berkåk BK
Birkeland BK
Bjugn BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Bridge for Alle
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Hauge BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Sandefjord BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Verdal BK
Øyestad BK

mandag 20.11

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Norrøna
BK Tempo
Bridge for Alle
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Skien BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 23.11

BK Augvald
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridge for Alle
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gro BK
Hen BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Målselv BK
Nærbø BK
Pass BK
Ringebu/Fåvang BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

onsdag 29.11

Austevoll BK
Bertnes BK
Brandbu BK
DNB BK
Grimstad BK
Hamar BK
Kristiansands BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Rena BK
Skånland BK

mandag 4.12

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Norrøna
Harstad S&BK
Lørenskog BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

tirsdag 5.12

Berkåk BK
BK 1933 Tromsø
Evje BK
Hauge BK
Høybråten BK
Mo BK
Molde BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Sandefjord BK
Sortland BK
Sørreisa BK
Verdal BK
Øyestad BK

onsdag 6.12

Austevoll BK
DNB BK
Hamar BK
Kristiansands BK
Skånland BK

torsdag 7.12

BK Augvald
BK Ruterknekt
Bodø BK
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Inderøy BK
Koppang BK
Lågen BK
Myra BK
Målselv BK
Pass BK
Ringebu/Fåvang BK
Rælingen BK
Søgne BK
Vartdal BK
Vestnes BK

tirsdag 9.1

Berkåk BK
Hauge BK
Sandefjord BK

mandag 15.1

BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Lørenskog BK
Stranda BK

torsdag 18.1

Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Ringebu/Fåvang BK
Vestnes BK

onsdag 24.1

Skånland BK

tirsdag 30.1

Berkåk BK
Hauge BK

mandag 5.2

BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Lørenskog BK
Stranda BK

torsdag 8.2

Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Ringebu/Fåvang BK

onsdag 14.2

Skånland BK

tirsdag 20.2

Berkåk BK
Hauge BK
Vestnes BK

mandag 26.2

BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Lørenskog BK
Stranda BK

torsdag 1.3

Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Ringebu/Fåvang BK

onsdag 7.3

Skånland BK

tirsdag 13.3

Berkåk BK
Hauge BK

torsdag 22.3

Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Ringebu/Fåvang BK
Vestnes BK

onsdag 4.4

Skånland BK

tirsdag 10.4

Berkåk BK
Hauge BK

mandag 16.4

BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Lørenskog BK
Stranda BK

torsdag 19.4

Egersund BK
Gro BK
Ringebu/Fåvang BK
Vestnes BK

mandag 23.4

BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Lørenskog BK
Stranda BK

tirsdag 24.4

Berkåk BK
Hauge BK

onsdag 25.4

Skånland BK

torsdag 26.4

Egersund BK
Gro BK
Koppang BK
Vestnes BK